خرید زندگی

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در هوای تهران

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در هوای تهران

خرید زندگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق طی امروز (۲۷ تیرماه) از افزایش دمای هوا در پایتخت اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی طی عصر امروز (۲۷ تیر) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود.

وی افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد در بعضی ساعات طی امروز (۲۷ تیر) خیزش گرد و خاك و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ادامه خاطرنشان كرد: با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۲۸ تیر) برخی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی خواهد بود.

شهبازی با اشاره به اینكه بر این اساس انتظار می رود با وزش باد در بعضی ساعات فردا (۲۸ تیر) به صورت موقت بر غلظت ذرات معلق افزوده شود، اظهار داشت: تا روز آینده دما روند افزایشی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۸۶ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای هم اكنون تهران هم با شاخص میانگین ۸۶ در شرایط سالم می باشد.
1397/04/27
13:46:28
5.0 / 5
4082
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
خرید زندگی