خرید زندگی
رئیس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران تاكید كرد:

ضرورت حمایت شهرداری از دختران جوان

ضرورت حمایت شهرداری از دختران جوان

خرید زندگی: رئیس كمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با تاكید بر اینكه باید شهرداری تهران امكانات لازم برای بروز شایستگی های دختران جوان در سطح شهر را فراهم آورد، اظهار داشت: شهرداری تهران باید با پشتیبانی از دختران جوان این زمینه را فراهم آورد تا از این طریق شاهد افتخارآفرینی آنها در عرصه های مختلف باشیم.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، زهرا صدراعظم نوری در هفتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری ضمن تبریك میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر خاطرنشان كرد: ما ایرانی ها مفتخریم كه میزبان خاندان (ع) هستیم. وجود بارگاه ملكوتی امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) باعث خیر و بركت برای ملت ایران است.

وی اضافه كرد: زنان و دختران حامیان اصلی در محیط خانه و زندگی، منشأ محبت، عشق، دوست داشتن و امید به زندگی هستند و در جامعه نماد پویایی عشق به زندگی و عشق به خوبی ها هستند.

به گفته نوری، جامعه جوان ما كه نیمی از آن را دختران جوان تشكیل می دهند بیش از هر زمان نیازمند به توجه، دیده شدن و اهتمام برای آینده است. جامعه ما امروز مفتخر است كه از دختران جوان و تحصیل كرده برخوردار می باشد كه در عرصه های مختلف برای كشور افتخار آفرینند. باید فرصت های رشد و پیشرفت را بیش از گذشته برای دختران ایرانی فراهم نماییم. امروز آنها برای بروز شایستگی خود نیازمند حمایت هستند.

رئیس كمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به صدمه های اجتماعی و خطر درگیر شدن دختران جوان با صدمه های اجتماعی اظهار داشت: در شرایطی كه صدمه های اجتماعی در شهر ما دارای ابعاد نگران كننده ای است نوك تیز بعضی از این تهدیدات دختران جوان ما را نشانه گرفته، رفتارهای صدا و سیما و برخی رسانه های تندرو به شدت بر روی انگیزه، شور و نشاط و پویایی آنها تاثیر منفی می گذارد. از این رو ضمن محكوم كردن این گونه رفتارهای تحقیر آمیز برخی رسانه های جمعی تندرو، از شهرداری تهران بخصوص معاون امور اجتماعی و فرهنگی و اداره كل بانوان انتظار می رود كه دختران شهر را مورد حمایت قرار دهند و امكانات رشد آنها را در زمینه های مختلف فراهم نمایند. همینطور اختصاص فضاهای مفید و امن در پارك ها، ورزشگاه ها، مراكز فرهنگی و هنری و امثال آنها باید در اولویت قرار گیرد و درصدی از مدیریت حوزه فرهنگی شهری به آنها واگذار شود.
1397/04/24
14:24:00
5.0 / 5
4794
تگهای خبر: اجتماعی , زندگی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
خرید زندگی