خرید زندگی

بازگشایی پیاده راه 17 شهریور در چند فاز

بازگشایی پیاده راه 17 شهریور در چند فاز

خرید زندگی: شهردار منطقه 12 از ضرورت بازگشایی پیاده راه 17 شهریور در چند فاز اطلاع داد.پیمان محسنی در گفت وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت پیاده راه 17 شهریور اظهار داشت: در كمیسیون عمران شورای شهر تهران جلسه ای با حضور نمایندگان شورا و كسبه برگزار گردید و قرار شد كار كارشناسی در مورد بازگشایی ضلع شمالی خیابان صفا تا میدان امام حسین (ع) صورت گیرد.

وی با اشاره به اینكه این آخرین دوره انجام كار كارشناسی در مورد سرانجام پیاده راه 17 شهریور است، خاطرنشان كرد: تلاش ما بر این است كه نیمه شمالی خیابان صفا تا میدان امام حسین (ع) در فاز اول برای تردد اتوبوس ها و ون های حمل و نقل عمومی بازگشایی شود و پس از آن در فازهای بعدی كل پیاده راه بازگشایی شود.

وی با اشاره به اینكه در اطراف میدان امام حسین (ع) دو لاین وجود دارد كه می توان یك لاین آن را برای تردد وسایل حمل و نقل عمومی در نظر گرفت، اظهار داشت: در جلسه ای كه با حضور اعضای شورای شهر برگزار گردید از آنجایی كه معتقد بودیم كه بازگشایی معبر به صورت 100 درصد زمان بر و هزینه بر است.بنابراین باید در فازبندی این مهم را انجام دهیم.

محسنی اظهار داشت: كسبه و مردم از این پیاده راه راضی نیستند و از آنجایی كه ما تمام تلاش خویش را به كار می بندیم تا رضایت مردم را كسب نماییم می بایست هر چه سریعتر فكری به حال بازگشایی این پیاده راه كرد.

وی با اشاره به اینكه لازم است كه بازگشایی پیاده راه 17 شهریور در چند فاز انجام گیرد، خاطرنشان كرد: ممكن است كه پیاده راه 17 شهریور حتی بعد از بازگشایی به مانند اول رونق نداشته باشد اما دقت داشته باشید كه وجود ایستگاه مترو شهدا و امام حسین (ع) و همینطور چند خط اتوبوس و تاكسی در اطراف این پیاده راه، دسترسی مردم و كسبه به این راسته را بالا می برد.

شهردار منطقه 12 اضافه كرد: تمام تلاش خویش را انجام خواهیم داد تا رضایت مردم منطقه و به خصوص كسبه كه در چند سال اخیر از این پیاده راه ناراحت بودند برطرف شود و رضایت حداكثری آنها را فراهم نماییم.
1397/03/29
14:59:20
5.0 / 5
4336
تگهای خبر: شورای شهر , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
خرید زندگی