خرید زندگی
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال كشور:

ائمه جمعه و روحانیون از كالای ایرانی حمایت كنند

ائمه جمعه و روحانیون از كالای ایرانی حمایت كنند

خرید زندگی: گرگان- رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال كشور اظهار داشت: ائمه جمعه و روحانیون اهل سنت از تریبون های نماز جمعه از كالای ایرانی حمایت كنند.به گزارش خرید زندگی به نقل از روابط عمومی مركز بزرگ اسلامی شمال كشور، حجت الاسلام علی خیرخواه اظهار نمود: ائمه جمعه و روحانیون اهل سنت از تریبون های نماز جمعه، مساجد و مدارس دینی، به تشویق مردم به پشتیبانی از كالای ایرانی همت گمارند.
وی با بیان اهمیت اتحاد و همدلی مردم در تحقق شعار سال ۹۷ از جانب مقام معظم رهبری، اضافه كرد: پشتیبانی از تولید ملی و كالای ایرانی نیاز به وحدت عملی ملت شریف ایران اسلامی دارد و بطور قطع یكی از اساسی ترین روش های مقابله با نفوذ و استعمار دشمنان و تحریم های اقتصادی، مسئله وحدت داخلی است كه باعث تقویت و شكوفایی اقتصاد ملی می گردد.
خیرخواه ادامه داد: نامگذاری امسال به پشتیبانی از كالای ایرانی، وظیفه مردم و مسئولان را برای حمایت و خرید كالای ایرانی در جهت رونق بازار و تولید زمینه تولید و مصرف كالای داخلی ضروری می سازد.
وی اظهار داشت: تبعیت از مقام معظم رهبری، می تواند در تحقق شعار «حمایت از كالای ایرانی» یاری رسان باشد، اما این تبعیت باید در عمل مشاهده شود و نباید تنها به شعار دادن بسنده كرد، چون كه با افزایش تولید در كشور می توان شاهد كاهش صدمه های اجتماعی و فرهنگی در جامعه باشیم.
رییس مركز بزرگ اسلامی شمال كشور خاطرنشان كرد: تجربه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی نشان داده، هرجا به قشر جوان و پر انرژی كشور اعتماد كردیم پیروز شدیم و افتخار برای كشور به ارمغان آورده است، ملت ایران امروز به خوبی توانایی و استعدادهای خویش را باور كرده است، اما متاسفانه آن طور كه باید و شاید از استعدادهای جوانان برای رسیدن به شكوفایی اقتصادی بهره نگرفتیم بنابراین باید با یك برنامه ریزی دقیق زمینه را برای حضور فكر و انرژی جوانان آماده نماییم.
خیرخواه ادامه داد: هیچ ملتی نمی تواند قله های بلند را فتح كند مگر اینكه در سایه استقلال و اقتدار باشد و امروز به فضل الهی ایران اسلامی در منطقه و جهان، پرچم دار این استقلال اقتدار آفرین است.
وی در بخش دیگری از سخنانش به نقش علما و روحانیون در پشتیبانی از كالای ایرانی اشاره نمود و اظهار داشت: علما و مفاخر ایران بخصوص در دوران معاصر، با پی بردن به فعالیت های استعماری دشمنان اسلام در زمینه اقتصادی، اقدامات ارزشمندی را نسبت به تقویت اقتصاد داخلی و پشتیبانی از تولید ملی و تحریم كالاهای خارجی انجام دادند و راه را بر روی نفوذ بیگانگان بستند.
رییس مركز بزرگ اسلامی شمال كشور اظهار نمود: بزرگ ترین راهبرد برای پشتیبانی از كالای ایرانی، افزایش كیفیت كالاها است. ما باید كیفیت تولید را بالا ببریم تا هم مردم و هم مسئولین به استفاده از كالای ایرانی تشویق شوند. مهمترین نكته برای تحقق شعار سال، افزایش كیفیت محصولات است.
وی با بیان اهمیت نقش روحانیون استان گلستان در تشویق مردم به خرید كالای ایرانی، اظهار داشت: روحانیون شیعه و سنی كه همواره برای وحدت و پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی و كمك به پویایی و توسعه كشور كوشیده اند باید بعنوان پیشروان جریان سازی اجتماعی، عزم خویش را برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در پیوند با اجرایی شدن شعار سال جزم كرده و در این راستا، سفارش علما و روحانیون برای تشویق مردم به خرید كالای ایرانی، بسیار مهم می باشد.

1397/03/28
13:58:35
5.0 / 5
4520
تگهای خبر: اجتماعی , تولید , كالا , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خرید زندگی