خرید زندگی

رفع مشكلات ۹ كارخانه و واحد تولیدی در پاكدشت با دستور استاندار تهران

رفع مشكلات ۹ كارخانه و واحد تولیدی در پاكدشت با دستور استاندار تهران

خرید زندگی: استاندار تهران در جلسه ای با مدیران ۹ كارخانه و واحد تولیدی شهرستان پاكدشت دستوراتی در مورد رفع مشكلات این واحدها صادر كرد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محمدحسین مقیمی استاندار تهران از سال قبل تابحال در سفر به ۱۶ شهرستان استان تهران، تعداد زیادی از شهرك های صنعتی و كارخانه های استان را مورد بازدید قرار داده است و در این بازدیدها از نزدیك در جریان مشكلات صنایع و كارخانه ها قرار گرفت كه مبحث پیگیری رفع مشكلات كارخانه ها و صنایع یكیی از مهمترین اقدامات از جانب استاندار مطرح شده است.
بر مبنای گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، روز گذشته ۲۳ خردادماه جلسه پیگیری رفع مشكلات كارخانه ها و صنایع شهرستان پاكدشت كه پیش از این استاندار تهران در سفر به این شهرستان از نزدیك در جریان مشكلات آنها قرار گرفته بود به ریاست استاندار و با حضور جمعی از مدیران و صاحبان صنایع و كارخانه های پاكدشت برگزار گردید.
مشكلات مربوط به پرداخت مالیات، تأمین ارز، نقدینگی و تأمین اجتماعی در كارخانه هایی با فعالیت های قطعه سازی خودرو، صنایع غذایی، لوازم خانگی و تأسیسات خانگی، تولیدظروف وتولید پوشاك در این جلسه مطرح و با دستور استاندار به مدیران دستگاه های مربوطه، بخش زیادی از مشكلات كارخانه ها و صنایع مرتفع شد.
در این جلسه تولیدكنندگان و صاحبان صنایع در شهرستان پاكدشت پیگیری های استانداری تهران برای رفع مشكلات صنایع را اثربخش دانسته و از پیگیری ها و دستورات استاندار تهران در این خصوص تشكر كردند.

1397/03/24
12:28:45
5.0 / 5
4403
تگهای خبر: تولید , سفر , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
خرید زندگی