خرید زندگی
فرمانده انتظامی خوزستان تأكید كرد:

قاطعیت نیروی انتظامی خوزستان در برخورد با جرائم امنیتی و عمومی

قاطعیت نیروی انتظامی خوزستان در برخورد با جرائم امنیتی و عمومی

خرید زندگی: اهواز- فرمانده انتظامی خوزستان اظهار داشت: نیروی انتظامی خوزستان در برخورد با جرائم امنیتی و عمومی قاطع است.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سردار حیدر عباس زاده پیش از ظهر امروز در مراسم تشیع پیكر نوید حقیقت شناس شهید نیروی انتظامی اظهار نمود: استان خوزستان از وجود شهدای ارزشمندی بهره مند است به نحوی كه از دوران دفاع مقدس تابحال ۱۳ هزار نفر شهید تقدیم انقلاب و نظام كرده كه در این میان سهم نیروی انتظامی استان ۶۰۰ شهید است.
وی با اشاره به اینكه مجموعه نیروی انتظامی استان خوزستان از حدود ۱۰ هزار نفر جانباز و ۱۴۰ آزاده بهره مند است، بیان كرد: این امر مبین عملكرد خیلی خوب نیروی انتظامی و حضور آن ها در عرصه دفاع مقدس و مقابله با اشرار، قاچاقچیان مواد مخدر، مجرمان حرفه ای و سابقه دار است.
سردار عباس زاده اضافه كرد: حضور نیروی انتظامی در سراسر كشور بخصوص در استان خوزستان به منظور تأمین نظم و امنیت عمومی بسیار پرارزش و خوب بوده است و هرسال شاهد شهادت تعدادی از نیروهای انتظامی در این راه هستیم.
وی اظهار داشت: شهید نوید حقیقت شناس نیروی پرارزش و اعتقادی، ولایت مدار و مذهبی بود و در شرایط بسیار ناجوانمردانه به این شهید هجمه وارد شد. خودروی انتقال دو نفر سارق حرفه ای و سابقه دار از شهرستان رامشیر به رامهرمز، به صورت غافلگیرانه مورد حمله مسلحانه قرار می گیرد تا این متهمان را فراری دهند اما به رغم تیراندازی های صورت گرفته و برخورد و حدود پنج گلوله به این شهید، متهمان به زندان تحویل داده شدند.
سردار عباس زاده با اشاره به اینكه مأموران نیروی انتظامی در شرایطی سخت با ایثار و فداكاری این مأموریت را به آخر رساندند كه این مورد افتخاری برای مجموعه نیروی انتظامی است، اظهار نمود: بدون تردید با این اقدام، سارقان مسلح و مجرمان حرفه ای متوجه خواهند شد كه نیروی انتظامی با همكاری سایر دستگاه های امنیتی و انتظامی استان با همه جرائم همچون جرائم امنیتی شكل گرفته توسط گروه های وهابیت و تكفیری و جرائم عمومی برخورد قاطع خواهد داشت.
فرمانده نیروی انتظامی خوزستان بیان كرد: نیروی انتظامی با اقدامات خود در عرصه تأمین نظم و امنیت، كاهش جرائم خشن، مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، كالای قاچاق و سایر موضوعات امنیتی استان با همكاری اداره كل اطلاعات، سپاه و شورای امنیت برخورد جدی و قاطعانه خویش را نشان داده است.

1397/03/23
17:29:29
5.0 / 5
4099
تگهای خبر: امنیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
خرید زندگی