خرید زندگی

هوای تهران امروز سالم می باشد

هوای تهران امروز سالم می باشد

خرید زندگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از برقراری هوای سالم طی امروز (۲۱ خرداد) اطلاع داد و اظهار داشت: فردا هم با وجود احتمال افزایش غلظت ذرات معلق به دلیل وزش باد شدید، كیفیت هوای تهران در شرایط سالم خواهد ماند.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، اظهار كرد: بر مبنای نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، با افزایش میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر امروز (۲۱ خرداد)، به تدریج بر سرعت باد افزوده می گردد و در بعضی ساعات بخصوص در شبانگاه وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۲ متربرثانیه از سمت نواحی جنوبی و جنوب شرقی و بارش باران انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وزش باد در بعضی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ادامه اظهار داشت: این شرایط فردا (۲۲ خرداد) كمابیش ادامه خواهد داشت و در بعضی ساعات وزش باد شدید موقتی و بارش پراكنده باران پیش بینی می گردد. بر این اساس انتظار می رود با وجود احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق بر اثر وزش باد شدید طی برخی ساعات، وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت تا فردا در شرایط سالم قرار داشته باشد.

شهبازی اظهار نمود: تا فردا تغییر محسوسی در دما مشاهده نخواهد شد.

وی در انتها اظهار داشت: هم اكنون كیفیت هوای تهران با شاخص ۷۵ در شرایط سالم قرار دارد.
1397/03/21
14:55:28
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: كیفیت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
خرید زندگی