خرید زندگی

افطاری ساده در ۳ نقطه از اراضی عباس آباد

افطاری ساده در ۳ نقطه از اراضی عباس آباد

خرید زندگی: مدیرعامل شركت نوسازی اراضی عباس آباد از برپایی مراسم افطاری ساده در ۳ نقطه از اراضی عباس آباد اطلاع داد و اظهار داشت: از ۳۰۰۰ روزه دار در بوستان آب و آتش، گنبد مینا و ورودی پل طبیعت در ماه مبارك رمضان با عنوان ˮباغ رمضانˮ پذیرایی می گردد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سید محمدحسین حجازی با اشاره به فعالیت های شبانه اراضی عباس آباد در ماه مبارك رمضان اظهار داشت: معتقدیم این منطقه نمونه خوبی برای اجرای پایلوت این طرح در پایتخت خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه در گذشته به زیرساخت های گردشگری در اراضی عباس آباد كمتر پرداخته شده است، خاطرنشان كرد: با شناسایی تیم های مختلف كه در قالب خط سیر گردشگری در حال فعالیت هستند، از اول ماه رمضان شاهد شروع تازه ای در این منطقه بوده ایم.
مدیرعامل شركت نوسازی اراضی عباس آباد با اشاره به اینكه در ۳ نقطه از اراضی عباس آباد افطاری ساده ای برای روزه دارن تدارك دیده شده است، اظهار داشت: در ماه مبارك رمضان میزبان ۳۰۰۰ نفر از شهروندان و گردشگران در بوستان آب و آتش، گنبد مینا و همینطور ورودی پل طبیعت در ویژه برنامه ای با عنوان باغ رمضان خواهیم بود.
حجازی با اشاره به برپایی نمایشگاه صنایع دستی استان ها و اقوام ایرانی در مسیرهای گردشگری خاطرنشان كرد: این نمایشگاه حدفاصل بوستان نوروز و پل طبیعت جنب گنبد مینا برگزار می گردد و در آن ۲۰۰ میز صنایع دستی و هنرهای بومی ایرانی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.
مدیرعامل شركت نوسازی اراضی عباس آباد خاطرنشان كرد: تا آخر ماه رمضان تمام فعالیت های شبانه این منطقه گردشگری همانند روزهای دیگر سال برپا بوده و به شهروندان خدمات رسانی خواهند كرد.
بر مبنای گزارش روابط عمومی اراضی عباس آباد، وی در انتها تصریح كرد: منطقه گردشگری عباس آباد در ماه مبارك رمضان از ساعت ۱۷ تا ۳ صبح پذیرای شهروندان تهرانی و گردشگران خواهد بود.
1397/02/30
14:59:44
5.0 / 5
4815
تگهای خبر: شهروند , صنایع , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
خرید زندگی