خرید زندگی

كوشش برای گشایش ترافیكی بلوار المپیك در محل تقاطع با بزرگراه حكیم

كوشش برای گشایش ترافیكی بلوار المپیك در محل تقاطع با بزرگراه حكیم

خرید زندگی: مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران اعلام نمود: كوشش برای تكمیل دیوارهای حائل در تراز منهای یك تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حكیم با بلوار المپیك همچنان ادامه دارد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، احسان نوش آبادی با اشاره به اینكه كوشش برای تكمیل دیوارهای حائل در تراز منهای یك تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حكیم با بلوار المپیك همچنان ادامه دارد اظهار نمود: معارض لوله گاز ۸ اینچ از مسیر ساخت این مستحدثات رفع شد و عملیات خاكبرداری در این بخش از پروژه به اتمام رسیده است. بعد از رفع معارض لوله آب باقی مانده و تكمیل دیواره های حائل، شرایط اجرای زیرسازی و در نهایت گشایش مسیر بلوار المپیك مهیا می گردد.

وی خاطرنشان كرد: طرح تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حكیم با بلوار المپیك شامل یك تقاطع ۳ سطحی است. در طرح موجود بزرگراه شهید حكیم در محل تقاطع با بلوار المپیك در تراز موجود ادامه پیدا می كند و حركت شمالی- جنوبی بلوار یادشده به تراز منهای یك منتقل شده و گردش ترافیكی شمال به شرق با استفاده از یك پل جهتی تامین خواهد شد.

بنابر اعلام شهرنوشت، تقاطع بزرگراه شهید حكیم با بلوار المپیك، از تقاطع های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می آید. پلهای شرقی- غربی این تقاطع همزمان با گشایش ادامه بزرگراه شهید حكیم مورد بهره برداری قرار گرفت. تكمیل این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حكیم با شبكه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می كند. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه هم به مرز ۶۲ درصد رسیده است.
1397/02/21
18:37:40
5.0 / 5
4161
تگهای خبر: سازمان , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
خرید زندگی