خرید زندگی
رئیس پلیس فتا ناجا:

مردم به پیام رسان های داخلی اعتماد كنند، احتیاج به زمان داریم

مردم به پیام رسان های داخلی اعتماد كنند، احتیاج به زمان داریم

خرید زندگی: رئیس پلیس فتا ناجا شایعات درباره دسترسی به اطلاعات كاربرانی كه از پیام رسان های داخلی استفاده می نمایند را به شدت تكذیب نمود.سردار كمال هادیان فر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پیام رسان های داخلی اظهار داشت: این پیام رسان ها نیاز به زمان دارند و مشكلات و ایرادات آنها با گذر زمان و سرعت رفع خواهد شد.
وی توضیح داد: سه سال پیش كه تلگرام مورد اقبال مردم قرار گرفت سرویس دهی مناسبی نداشت و به شكل كنونی نبود. هر چه اقبال به تلگرام بیشتر شد روز به روز شرایط و كار كردن با آن بهبود یافت.
سردار هادیان فر افزود: اكنون هم درخواست ما از مردم این است كه به پیام رسان های داخلی اعتماد كنند و به آنها این زمان را بدهند كه به رشد و بالندگی برسند.
وی افزود: پیش از این شاهد بودیم گاهی تلگرام پس از شش ماه ضعف ها و باگ های خویش را برطرف می كرد اما سرعت رفع نقصها در پیام رسان های داخلی به صورت میانگین ۱۰ روز است، سرعت بسیار بالاست و فقط نیاز به اعتماد مردم داریم.
رئیس پلیس فتا با تكذیب جدی این مطلب كه گفته می گردد پلیس و سپاه پاسداران به اطلاعات مردم دسترسی دارند، اظهار داشت: حتی موسسان و مدیران این پیام رسان به اطلاعات خصوصی دسترسی ندارند اما اگر جرمی در این فضا صورت گرفت و مردم به مراجع قضایی شكایت كردند مراجع قضایی شكایت را به پلیس ارجاع می دهد و آن وقت است كه پلیس استعلام می كند و به جستجو در باره جزئیات آن در فضای پیام رسان می پردازد.
وی در خاتمه اظهار داشت: یكی از مهمترین انتقادهای ما به تلگرام این بود كه اطلاعات خصوصی به خارج از كشور منتقل می شد كه این بسیار در حوزه امنیت مبحث مهمی است، من باز هم تاكید می كنم هر چه بیشتر مردم به پیام رسان های داخلی اعتماد كنند سرعت و كیفیت آنها با شتاب بیشتری بهبود پیدا می كند.

1397/02/18
12:27:47
5.0 / 5
4909
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
خرید زندگی