خرید زندگی

افتتاح فاز دوم باغ پرندگان در نیمه اول امسال

افتتاح فاز دوم باغ پرندگان در نیمه اول امسال

خرید زندگی: شهردار منطقه 4 از افتتاح فاز دوم پروژه باغ پرندگان در نیمه نخست سال جاری اطلاع داد.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حسینی در حاشیه همایش شورایاران منطقه 4 شورایاران را مشاوران مدیریت شهری خواند و اضافه كرد: معمولا مدیریت شهری برای احصای مشكلات در سطح محلات باید هزینه زیادی را صرف كند و معمولا درنهایت مشكلات و نیازها به درستی شناخته نمی گردد اما با استفاده از ظرفیت شورایاری ها می توان نیازها و مشكلات سطح محلات را به درستی شناسایی كرد.

وی اضافه كرد: شورایاری ها یكی از نهادهایی هستند كه می توانند به مدیریت شهری كمك بسیار موثری در همه حوزه ها داشته باشند. شورایاری ها می توانند نیازها و مشكلات محلات خویش را به صورت دقیق به مدیریت شهری منتقل كنند.

وی ادامه داد: سال قبل از كلیه محلات 20 گانه منطقه 4 تهران بازدید داشتیم كه در جریان این بازدیدها 750 مورد از مشكلات سطح منطقه احصا و مقرر شد با زمانبندی دقیق این مشكلات در سطح منطقه حل و فصل شوند.

شهردار منطقه 4 در بخش دیگری از صحبت های خود به مبحث تدوین برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران اشاره نمود و اضافه كرد: ملزم هستیم در جریان تدوین این برنامه نظرات مردم محلات را با استفاده از شورایاری ها كسب نماییم. بنابراین چهار كارگروه با عنوان شهرسازی، اجتماعی و فرهنگی، محیط زیست و آموزش تشكیل شده كه هر یك از شورایاران بر مبنای تخصص و علایق خود در این كارگروه ها عضو شدند كه با استفاده از آنها نظرات شهروندان دریافت خواهد شد.

حسینی در پاسخ به سوالی در مورد زمان افتتاح فاز دوم باغ پرندگان اظهار داشت: این پروژه در حدود بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیكی داشته است اما در نظر داریم كه هنگام افتتاح این پروژه حتی مشكلات كوچك هم وجود نداشته باشند و مدیریت یكپارچه در این مجموعه مستقر شود. امیدواریم در نیمه اول سال جاری فاز دوم پروژه باغ پرندگان به بهره برداری برسد.
1397/01/29
22:58:31
5.0 / 5
4829
تگهای خبر: مدیریت شهری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
خرید زندگی