خرید زندگی
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اعلام كرد:

حركت هلال احمر به سمت استفاده از نیروی داوطلب حداكثری است

حركت هلال احمر به سمت استفاده از نیروی داوطلب حداكثری است

خرید زندگی: سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: بیش از 3000 نفر در استان قزوین داوطلب جمعیت هلال احمر هستند و این در شرایطی است كه تنها ۲۰۰ نفر كارمند در هلال احمر مشغول به كار هستند و بقیه داوطلبانه خدمت رسانی می كنند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حبیب درگاهی سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر كشور در نشست مطبوعاتی كه امروز در سالن جلسات هلال احمر قزوین برگزار شد، اظهار نمود: مردم استان قزوین همانند سابق پیشگام در حوزه كارهای خیر هستند كه در كمك به زلزله زدگان كرمانشاه این را شاهد بودیم.

سرپرست داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اینكه هلال احمر خویش را حلقه اتصال توان توانمندان و نیاز نیازمندان می داند، خاطرنشان كرد: مهم ترین شاخص برای نگهداری داوطلبان استفاده از آنان است كه اگر استفاده نماییم بهترین انگیزه برای داوطلب خواهد بود.

درگاهی با اشاره به اینكه راه اندازی اتاق های اندیشه ورزی یكی دیگر از اقدامات جمعیت هلال احمر است، تاكید كرد: حركت هلال احمر به سمت استفاده از نیروی داوطلب حداكثری است چراكه در حوادث غیرمترقبه مردم جامعه بیشترین كمك را می توانند به صدمه دیدگان داشته باشند.

وی با اشاره به اینكه طرح خادم و هر خانواده یك امدادگر از طرح هایی بود كه توسط هلال احمر انجام شده است، توضیح داد: برنامه ریزی شده تا كلیه دهیاری ها به عضویت جمعیت هلال احمر دربیایند چراكه در مواقع ضروری می توانند بسیار كمك حال باشند.

سرپرست داوطلبان جمعیت هلال احمر كشور در انتها اظهار داشت: داوطلبان سرمایه های واقعی جمعیت هلال احمر هستند و بیش از 3 هزار نفر داوطلب جمعیت هلال احمر در استان قزوین حضور دارند.1397/01/10
16:31:34
5.0 / 5
4420
تگهای خبر: خدمت , سازمان , كمك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
خرید زندگی