خرید زندگی

اولویت های حمل و نقلی شهرداری در سال جدید

اولویت های حمل و نقلی شهرداری در سال جدید

خرید زندگی: معاون حمل و نقل ترافیك اولویت های این معاونت در سال جدید را شرح داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، محسن پورسیدآقایی با حضور در جمع خبرنگاران در تشریح اولویتهای معاونت حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران اظهار داشت: توسعه و راه اندازی خط شش و هفت مترو از مهمترین اولویت های سال جدید خواهد بود.

وی با اشاره به اینكه تامین ناوگان مورد نیاز مترو و خرید واگن ها در اولویت قرار دارد اضافه كرد: مجموعا مترو تهران به ۲۰۰۰ واگن احتیاج دارد كه اخیرا مناقصه بین المللی ۶۳۰ دستگاه واگن مترو متعلق به تهران تعیین تكلیف شد و امید است امسال وضعیت ۴۲۰ واگن دیگر هم از جانب وزارت كشور تعیین تكلیف شود.

پورسیدآقایی با اشاره به اینكه در سال۹۷ تلاش می نماییم با انعقاد قراردادهای باقی مانده، مشكل تامین واگن را به صورت زیربنایی حل نماییم اضافه كرد: توسعه و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی اولویت دیگر معاونت حمل و نقل است و خوشبختانه مقرر است ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس برای كل شهرداری ها از جانب دولت خریداری شود كه از این میان۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس متعلق به تهران است.
وی اضافه كرد: همینطور شهرداری در نظر دارد با كمك وزارت نفت از محل صرفه جویی در مصرف سوخت نسبت به خرید اتوبوس جدید اقدام نماید كه این اقدامات مهمی است چراكه حدود پنج سال است كه حتی یك اتوبوس به تهران داده نشده است.
1397/01/02
11:18:31
5.0 / 5
4378
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
خرید زندگی