خرید زندگی
فرمانده انتظامی استان سمنان:

زن ۶۰ ساله در گرمسار کشته شد

زن ۶۰ ساله در گرمسار کشته شد

به گزارش خرید زندگی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: یک زن 60 ساله مسافر از استانهای همجوار طی یک مشاجره خانوادگی جان خودرا از دست داد.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سردار موقوفه ای قبل از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در ستاد فرماندهی انتظامی سمنان از بروز یک قتل در گرمسار آگاهی داد و ابراز کرد: یک زن ۶۰ ساله مسافر از استانهای همجوار در یک مشاجره متأسفانه جان خودرا از دست می دهد.
وی با اعلان اینکه یک مورد نزاع و درگیری در آغاز منطقه سردره گرمسار، به پلیس ۱۱۰ گرمسار اطلاع داده می شود، اشاره کرد: بلا فاصله نیروهای انتظامی به محل اعزام کرده و مشاهده می کنند که یک زن گرفتار جراحات شدید روی زمین افتاده است.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اعلان اینکه این زن ۶۰ ساله با هماهنگی اورژانس به بیمارستان منتقل شد، اظهار داشت: متأسفانه وی به سبب جراحات وارده جان خودرا از دست داد.
موقوفه ای با اعلان اینکه تحقیقات برای علت فوت این خانم در دستور کار مأموران انتظامی استان سمنان قرار گرفت، اظهار داشت: در تحقیقات مشخص شد که این زن با پسر ۴۵ ساله خود از یک استان همجوار به سمت تهران در تردد بودند که گرفتار مشاجره می شوند.
وی اضافه کرد: فرزند این خانم در پی مشاجره با مادر خود، با جسمی سخت ضربه ای به این زن وارد میکند و در نهایت وی جان خودرا از دست می دهد.
فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری این فرد در اسرع وقت آگاهی داد و ابراز کرد: وی هم به جرم خود اعتراف و هم سخت گرفتار پشیمانی شده است که در نهایت قانون به جرم وی رسیدگی خواهدنمود.

1402/11/16
18:43:54
5.0 / 5
216
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
خرید زندگی