خرید زندگی
چمران عنوان كرد

طرح مجلس برای حل ترافیک وآلودگی هوای تهران

طرح مجلس برای حل ترافیک وآلودگی هوای تهران

به گزارش خرید زندگی، رئیس شورای شهر تهران اعلام نمود که مرکز پژوهش های مجلس طرحی را برای رفع ترافیک و آلودگی هوای تهران عرضه کرده است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مهدی چمران بامداد امروز در در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مرکز پژوهش های مجلس طرحی را برای رفع معضل ترافیک و کاهش آلودگی هوا عرضه کرده است که در جلسه هم اندیشی این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ایرادات برای اصلاح اعلام شد، اظهار داشت: یکی از اقدامات این طرح پیشبینی پیمایش خودرو ها و واگذاری سهم خودرو های کم پیمایش به دیگر خودرو ها بود چون که گنجایش معابر تهران برای خودرو تکمیل شده است.
وی با اشاره به اینکه تردد فعلی فوق ظرفیت بزرگراه هاست و امروز هم قرعه کشی می کنند و حداقل یک میلیون خودرو اضافه می شود، بدون این که خودرو های فرسوده از رده بیرون بروند، در مورد واردات اتوبوس به تهران هم اظهار داشت: گزارشی از جانب معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد اقدامات عملیاتی این معاونت عرضه خواهد شد.
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر این که اگر ساختمان های اعلام شده ایمن شوند که این امر خیلی خوب است، تصریح کرد: باید بررسی شود که ساختمان های ناایمن هم برای ایمن سازی اقدام کنند؛ پارکینگی که روز گذشته کلنگ زنی شده سازه جدایی از بیمارستان است و ارتباطی با بیمارستان ندارد. این پارکینگ متعلق به بیمارستان شریعتی است که به صورت مشارکتی با شهرداری ایجاد می شود و یک یا دو بیمارستان دیگر هم در برنامه وجود دارد.
چمران همینطور در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه صورت هزینه های اسفند ماه هنوز ارسال نشده است، اظهار نمود: با عنایت به این که در خردادماه هستیم، نیاز است که گزارش سریعتر عرضه شود تا ناچار به تذکرات پیاپی در این حوزه نشویم؛ تاکنون گزارشات بموقع عرضه شده و امیدواریم گزارشات بعد از این هم بموقع عرضه شود.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه بخش های دیگری برای تاکسی های اینترنتی نرخ گذاری می کنند، خاطرنشان کرد: باید فکری در این خصوص شود و به وزارت کشور اعلام گردد که شورا اعمال نظر داشته باشد؛ چونکه اساسا به سود مردم خواهد بود.
چمران در ادامه سخنان خود در صحن علنی شورای شهر با اشاره به اینکه پس از تهدیدهای اسرائیل، رونمایی از موشک خرمشهر پاسخی به گزافه گویی های اسرائیل است که قدرت و توان ایران را نشان داد، اظهار داشت: خاطرم هست که اسرائیل زیرساخت های هسته ای عراق را هدف قرار داد و اگر قدرت بازدارندگی ایران نبود، اسرائیل بطور قطع تهدیدهای خویش را ضد ایران عملیاتی می کرد و امیدوارم فرزندانمان در صنایع دفاعی هر روز توفیقات بیشتری کسب کنند.
منبع:

1402/03/07
11:23:04
5.0 / 5
234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خرید زندگی