خرید زندگی
مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران:

آبگرفتگی در تهران نداشتیم

آبگرفتگی در تهران نداشتیم

به گزارش خرید زندگی، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با تکیه بر این که به دنبال بارش شب گذشته تا بامداد امروز در تهران هیچ آبماندگی در تهران نداشته ایم، اظهار داشت: تنها برخی آبماندگی های جزئی در سطح معابر شهر تهران را شاهد بودیم.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، علیرضا جعفری در تشریح روند آماده باش نیروهای خدمات شهری به دنبال بارش های تهران، اضافه کرد: هیچ آبگرفتگی در تهران نداشته ایم. بارش خوبی از شب گذشته در تهران انجام شده و تنها به صورت جزئی برخی آبماندگی ها در سطح معابر شهر تهران به وجود آمده است.
وی اظهار نمود: حدود ۱۰ هزار نفر نیروهای خدمات شهری در سطح شهر تهران در آماده باش کامل هستند و در نقاط حساس هم این نیروها همراه با تجهیزات کامل مستقر هستند تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری نمایند.
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران تصریح کرد: تا این لحظه مشکل خاصی به دنبال بارش ها در سطح شهر وجود نداشته، در منطقه یک هم شاهد بارش برف بودیم که عوامل خدمات شهری بموقع وارد عمل شدند و مشکلی وجود ندارد.
وی افزود: از پلیس راهور هم استعلام گرفتیم و تا این لحظه مشکلی در سطح شهر نداشته ایم. بدون شک آماده باش نیروها تا آن زمان که سازمان هواشناسی پیشبینی بارش کرده ادامه خواهد داشت.
به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در شرایطی وجود هر گونه آبگرفتگی در سطح شهر تهران را تکذیب می کند و تنها از آبماندگی های جزئی در سطح شهر خبر می دهد که مهدی اقراریان عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی این شورا که بامداد امروز یکشنبه به ریاست مهدی چمران برگزار شد از آبگرفتگی برخی نقاط تهران اطلاع داده و از شهروندان تهران هم عذرخواهی کرده است.1401/09/13
15:44:19
5.0 / 5
276
تگهای خبر: پلیس , خدمات , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
خرید زندگی