خرید زندگی
مدیرعامل شركت مادر تخصصی ایران گردی و جهان گردی خبر داد؛

اجرای طرح ملی زیارت خورشید هشتم

اجرای طرح ملی زیارت خورشید هشتم

خرید زندگی: مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ایران گردی و جهان گردی از انعقاد تفاهم نامه با دستگاهها در قالب طرح ملی زیارت خورشید هشتم جهت استفاده از ظرفیت های اقامتی آنها آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، روح الله محمد حسین زاده مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی در ارتباط با اقدامات این شرکت در روزهای پایانی ماه صفر اظهار داشت: زوار بسیاری در روزهای پایانی ماه صفر مصادف با شهادت امام رضا مقابل السلام به مشهد مقدس سفر می کنند. امسال هم همه دستگاهها همچون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای این روزها و خصوصاً اختتام ماه صفر که مصادف با شهادت امام هشتم شیعیان است، برای رفاه حال زوار تدارکات ویژه ای دیده اند.
او با اعلان اینکه ستاد برنامه ریزی سفرهای زیارتی مشهد مقدس به وجود آمده است، اضافه کرد: ضمن حضور در ستاد تسهیلات سفرهای کشور تلاش شده در حد امکان از ظرفیت های سایر دستگاه های اجرائی کشور استفاده گردد.
حسین زاده با اشاره به انجام هماهنگی های لازم با مدیرکل میراث فرهنگی استان خراسان رضوی، اشاره کرد: همین طور مذاکراتی با مدیران کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استانها در محورهای مواصلاتی منتهی به خراسان رضوی برای ارائه خدمات مناسب به زوار پیاده امام رضا (ع) انجام شده است.
او به انعقاد تفاهم نامه با دستگاهها در قالب طرح ملی زیارت خورشید هشتم اشاره و اشاره کرد: در کنار هماهنگی با استانداری کمیته ملی زیارت خراسان رضوی، تفاهم نامه هایی با سازمان ها و نهادهای مستقر در مشهد مقدس منعقد شده است که از ظرفیت های اقامتی آنها نظیر اردوگاه ها، زائرسراها، هتل آپارتمان ها و سایر مراکز اقامتی برای ارائه خدمات به زوار پیاده حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) استفاده گردد.
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی در مورد تسهیلاتی که برای زوار توسط این شرکت تدارک دیده شده است، اظهار داشت: برنامه ریزی برای ایجاد کمپ های موقت اسکان در محورهای پیاده راه با مشارکت جمعیت هلال احمر و با ظرفیت ۱۵ هزار نفر، تسهیل در حمل و نقل زوار بوسیله گارانتی خطوط ریلی، هوایی و ساماندهی خودرو های شخصی انجام شده است. همین طور مشارکت نهادهای مردمی از جمله، هیئت های مذهبی، جمعیت ها و سمن ها جلب شده است.


منبع:

1401/07/02
15:18:05
5.0 / 5
25
تگهای خبر: خدمات , سازمان , سفر , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی