خرید زندگی

همت گروههای جهادی مثال زدنی است

همت گروههای جهادی مثال زدنی است

خرید زندگی: به گزارش خرید زندگی، احمد علوی عضو شورای شهر تهران و رئیس ستاد سمن ها، بیان نمود: اگر گروههای جهادی در دوران کرونا همراهی نمی کردند کشور با مشکلات و هزینه های جبران ناپذیری مواجه می شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سید احمد علوی عضو شورای شهر تهران در جمع گروهای اجتماع محور جهادی اظهارداشت: رویکرد اصلی در دوره جدید ستاد سمن های شهر تهران ایجاد تعامل مشترک با گروهای جهادی در جهت توان افزایی و رونق مشارکت عمومی است که این نشست ابتدایی ان شاءالله سبب ساز اتفاقات نوین در بخش مشارکت گروههای جهادی باشد.

رییس ستاد سمن ها اضافه کرد: نگاه جهادی بگونه ای است که سبب همدلی و همراهی در حوزه های اجتماعی می شود و این اتفاق می تواند چراغ راه برای اینده گروهای جهادی در مشارکت با بدنه مدیریت شهری باشد.
عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: شرح وظایف ستاد توان افزایی شهر تهران کاملا مشخص بوده و هدف از تأسیس آن کار مشارکتی بوده و هدف اصلی ما رشد، توسعه و توان افزایی گروهای جهادی و تشکل های مردمی است. هدف ما در این دوره نسبت به گذشته از حمایت های مالی صرف به تسهیلگری در امور تشکل های مردمی و جهادی است.
او خاطرنشان کرد: بروکراسی های امروز در حوزه شهری سبب چالش در عملکرد فعالیت گروهای جهادی شده و این چالش به خودی خود سبب دلسردی برخی تشکل های مردمی و جهادی در دراز مدت می شود.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران، بیان نمود: گروههای جهادی در مساله کرونا بسیار کمک رسان بودند که اگر وجود آنها در بدنه اجرای کشور نبود کشور با هزینه های جبران ناپذیری مواجه می شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد سمن ها، علوی اضافه کرد: ستاد سمن ها بعنوان تسهیلگر در کنار فعالیتهای جهادی و تشکل های مردمی است و تا جایی که بتوانیم در این بخش فضاهای اشتراکی و مهمی ایجاد می نماییم که در جهت رشد و بهبود عملکرد تشکل های مردم نهاد موثر باشد.
منبع:

1401/05/26
10:08:40
5.0 / 5
184
تگهای خبر: اجتماعی , شورای شهر , كمك , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
خرید زندگی