خرید زندگی
در گزارش خرید زندگی مطرح شد؛

شرط سفر به عتبات در روزهای اربعین

شرط سفر به عتبات در روزهای اربعین

خرید زندگی: معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت شرط اعزام به عتبات عالیات در روزهای اربعین را اعلام نمود.حجت الاسلام صحبت الله رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این که متقاضیانی که قصد سفر به عتبات در روزهای اربعین را دارند باید حتما در سامانه سماح Samah.haj.ir ثبت نام کنند اظهار داشت: هم اکنون در هفته ۷ هزار نفر از مرزهای زمینی و هوایی به عتبات عالیات اعزام می شوند و باتوجه به ایام محرم تعداد زوار بیشتر شده است.
وی درباب هزینه سفر عتبات بوسیله مرزهای زمینی اظهار داشت: بسته های مختلفی برای سفر به عتبات در نظر گرفته شده که برمبنای خدماتی که به زوار ارائه می شود هزینه آن متفاوت می باشد. در مجموع سفر زمینی از حداقل ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شروع و به حداکثر ۴ میلیون و ۵۰۰ تومان می رسد.
معاون عتبات سازمان حج و زیارت در مورد سفرهای هوایی نیز اظهار داشت: با توجه هزینه بالای هوایی هم اکنون بیشتر سفرها به عتبات بوسیله مرزهای زمینی انجام می شود و حداقل هزینه ۱۰ میلیون تومان و حداکثر ۱۲ میلیون تومان است.
وی درباب پیش ثبت اسامی به عتبات عالیات برای ایام اربعین اظهار داشت: پیش ثبت نام ها تا ۱۰ محرم انجام می شود و بعد از آن ثبت نام قطعی اربعین شروع خواهد شد. تا کنون نیز حدود ۹۰۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
وی اظهار داشت: شرط خروج از مرز ثبت نام در سامانه سماح و بیمه است که ستاد مرکزی اربعین در وزارت کشور اعلام نموده است. بنا بر این زوار نمی تواند بدون ثبت نام از مرز بیرون بروند.منبع:

1401/05/10
10:21:11
5.0 / 5
201
تگهای خبر: خدمات , سازمان , سفر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خرید زندگی