خرید زندگی

دستگیری سارقان لوازم داخلی خودرو در مرزداران

دستگیری سارقان لوازم داخلی خودرو در مرزداران

خرید زندگی: رئیس كلانتری ۱۳۹ مرزداران، با اشاره به دستگیری دو سارق لوازم داخلی خودرو در این محدوده، اظهار داشت: متهمان این پرونده، هنگام ارتكاب جرم شناسایی و دستگیر شدند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سرهنگ "حشمت ا... كرمی"، در تشریح این خبر اظهار داشت: با ارائه چند شكایت از جانب شهروندان ساكن محدوده شمال غرب تهران در مورد سرقت هایی از داخل خودرو هایشان، پرونده ای در كلانتری تشكیل و تیم های عملیاتی برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان اقدامات خویش را شروع كردند.
وی اضافه كرد: در بررسی های انجام شده از شگرد سارقان مشخص شد كه این سرقت ها از جانب دو سارق صورت گرفته و هر بار این متهمان با تخریب شیشه خودروهایی كه سیستم ایمنی مناسبی ندارند، اقدام به سرقت لوازم داخلی و قطعات خودرو می كنند.
وی اضافه كرد: با به دست آمدن اطلاعات مربوطه گشتزنی های هدفمند گشت های كلانتری بیشتر شده و مناطقی كه سابقه سرقت داشت تحت كنترل و نظارت بیشتر قرار گرفت كه این كه در شب گذشته این اقدامات نتیجه داده و ماموران دو مرد را در حال سرقت از یك خودرو مشاهده نمودند.
سرهنگ كرمی، عنوان داشت: این سارقان كه با تخریب شیشه یك خودرو در حال سرقت از آن بودند از جانب ماموران تحت تعقیب قرار گرفتند كه در نهایت بعد از چند دقیقه فرار دستگیر و به همراه مالك خودرو كه شناسایی شده بود به كلانتری منتقل شدند.
به گفته این مقام انتظامی، مالباخته با حضور در كلانتری خودروی خویش را شناسایی كرده و تحویل گرفت و سارقان هم در بازجویی های انجام شده بعد از اعتراف به جرایمشان، به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

1396/11/06
17:55:31
5.0 / 5
4430
تگهای خبر: سرقت , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
خرید زندگی