خرید زندگی

تداوم بارش باران و برف در تهران

تداوم بارش باران و برف در تهران

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران تداوم بارش باران و برف در تهران و وزش باد شدید تا خیلی شدید پیشبینی می شود.به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی با نفوذ و فعالیت سامانه سرد بارشی، وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده، آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و برف، در نواحی شمالی بارش برف با مه رقیق و در ارتفاعات بارش برف، کولاک و مه غلیظ با احتمال سقوط بهمن پیشبینی می شود.

از امشب تا قبل از ظهر فردا (۲۷ و ۲۸ دی ماه) با تقویت فعالیت سامانه، در بعضی ساعات بارش متوسط و گاهی شدید باران و برف بخصوص در نیمه شمالی استان، وزش باد شدید تا خیلی شدید بخصوص در نیمه جنوبی استان گاهی با وقوع رعد و برق با احتمال بارش تگرگ در نقاط مستعد مورد انتظار است.

از پس از ظهر سه شنبه (۲۸ دی ماه) با وزش باد، به تدریج کاهش ابر پیشبینی می شود همینطور از فردا تا جمعه (۲۸ دیماه تا اول بهمن ماه) کاهش محسوس دما بین ۵ تا ۹ درجه سلسیوس در سطح استان، یخبندان شبانه سطح زمین در نواحی مرکزی و جنوبی و یخبندان دایمی سطح زمین در نواحی شمالی مورد انتظار است.

از چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه (۲۹ تا ۳۰ دی ماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و از عصر پنجشنبه تا عصر جمعه (۳۰ دیماه تا اول بهمن ماه) نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و برف و وزش باد در سطح استان پیشبینی می شود.
بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه (امین آباد) با بیشینه دمای ۱۰- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
آسمان تهران فردا (۲۸ دی ماه) ابریو بارش برف با احتمال رعد و برق و به تدریج وزش باد شدید و از پس از ظهر قسمتی ابری با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۵ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه ( ۲۹ دی ماه) صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1400/10/27
23:50:52
5.0 / 5
333
تگهای خبر: مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
خرید زندگی