خرید زندگی
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاكید كرد

حضور 2

حضور 2

به گزارش خرید زندگی یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در این دوره از انتخابات نظام مهندسی کشور بحث اعمال قانون و تعارض منافع با جدیت دنبال شده که این امر منجر به گردش مدیریتی در نظام مهندسی و ارتقای جایگاه آن خواهد شد.


اقبال شاکری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به روند برگزاری انتخابات نظام مهندسی در استانها و خصوصاً تهران، بیان کرد: انتخابات نظام مهندسی امسال بصورت کاملا الکترونیکی در تمام استانها برگزار شده و امروز آخرین انتخابات برای سازمان نظام مهندسی استان تهران درحال برگزار شدن است. الحمدالله برمبنای اخبار واصله شاهد حضور قابل توجه اعضای نظام مهندسی در این انتخابات هستیم. تا این لحظه بیش از ۲/۵ برابر دوره گذشته در انتخابات شرکت کردند.
ایشان سپس اظهار نمود: یکی از عناوینی که این دوره مورد توجه قرار گرفته اعمال قانون است که توسط دستگاه های نظارتی و هیات نظارت و مراجع استعلامی صورت گرفته است. بحث تعارض منافع بصورت جدی در کلیه استانها پیگیری شده و این امر سبب شده که گردش مدیریتی در نظام مهندسی شکل گرفته و فضا برای دیگر اعضا فراهم گردد که بتوانند در ارتقای نظام مهندسی کشور کمک کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: جا دارد از کوشش خوب وزیر راه و شهرسازی و همکارانشان در این دوره تشکر نماییم که شفاف و قاطعانه برای اعمال قانون کار کردند و بدون هیچ نوع انحرافی از موازین اهتمام کردند هیچ تبعیضی صورت نگیرد. از این بابت باید از وزارت راه و شهرسازی قدردانی نمود.
ایشان سپس اشاره کرد: امیدواریم خداوند کمک نماید و این انتخابات به زودی به انتها رسیده و دستاورد خوبی برای ارتقای نظام مهندسی به همراه داشته باشد. کمیسیون عمران مجلس نیز اساسا کمک لازم را در امتداد ارتقای نظام مهندسی کشور خواهد داشت.
منبع:

1400/07/27
10:16:06
5.0 / 5
257
تگهای خبر: سازمان , كمك , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی