خرید زندگی
در دیدار زاكانی و سردار اشتری مطرح شد

اعلام آمادگی ناجا برای همکاری با شهرداری تهران

اعلام آمادگی ناجا برای همکاری با شهرداری تهران

به گزارش خرید زندگی فرمانده نیروی انتظامی کشور اظهار داشت: نیروی انتظامی، برای هرگونه همکاری میان ناجا و شهرداری تهران اعلام آمادگی می کند.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی کشور در دیدار با علیرضا زاکانی، شهردار تهران اظهار داشت: نیروی انتظامی، برای هرگونه همکاری میان ناجا و شهرداری تهران اعلام آمادگی می کند.
او اضافه کرد: همینطور کارهای نیمه تمامی که از قبل داشتیم را هم پیگیری خواهیم کرد و ارتباطات و تعامل میان ناجا باید بیشتر از گذشته شده و امیدواریم این هماهنگی، شروع کارهای جهادی و پرمنفعت برای مردم باشد.
فرمانده ناجا افزود: باید کاری نماییم که در دوره مسئولیت مان ابتدا مردم از عملکرد ما راضی باشند و دوم این که سربازی برای ولایت باشیم.
در ادامه این نشست سردار محمدعلی نوری نژاد، معاون هماهنگ کننده ناجا اظهار داشت: هر سال سه میلیون نفر در مراسم اربعین شرکت می کردند و سال جاری این تعداد به ۶۰ هزار نفر رسیده است. همین مساله سبب شد در تهران مسئولیت شهرداری سنگین تر شود و فضای معنوی در شهر طوری فراهم گردد که مردم دلتنگی کمتری داشته باشند.
طبق گزارش سایت شهر، وی ادامه داد: ناجا با شهرداری در ارتباط با امور انتظامی و صدمه های اجتماعی همکاری می کند و البته در برخی از موضوعات مانند مترو ارتباطات و هماهنگی های بیشتری دارد.
منبع:

1400/06/30
08:06:18
5.0 / 5
193
تگهای خبر: اجتماعی , سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
خرید زندگی