خرید زندگی
چمران مطرح كرد؛

بررسی دو فوریت تخفیف برای پرداخت عوارض

بررسی دو فوریت تخفیف برای پرداخت عوارض

به گزارش خرید زندگی رییس شورای اسلامی شهر تهران درباره عدم ارائه لوایح پس از گذشت 10 جلسه شورای شهر اظهار داشت: تصویب لوایح مهم نیست؛ مهم برنامه ریزی درست در شروع کار است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران که به سبب کسالت در چند جلسه شورای شهر حضور نداشت، در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران درباره عدم بررسی لوایح بعد از گذشت ۱۰ جلسه شورای شهر در صحن شورا اظهار داشت: تصویب لوایح چندان مهم نیست، بعضی اوقات لوایحی تصویب می شود که یا اجرائی نمی گردد یا به سختی جا می افتد. و به جهت اینکه لوایح خوبی داشته باشیم باید مطالعه نماییم. وی ادامه داد: اصل کار کردن و برنامه ریزی درست است و شروع کار است و نمی تواند در دستور کار چند طرح و لایحه داشته باشد، ولی به تدریج طرح ها و لوایح در دستور قرار می گیرد.
رئیس شورای شهر تهران با اعلان اینکه با گذشت ۱۰ جلسه از آغاز به کار شورای شهر جدید هنوز بعضی انتخابات و اعتصاباتمان انجام نشده است، اظهار داشت: چون این کارها وقت گیر است
وی افزود: من بیش از ۳۰ لایحه آماده دستور دارم اما باید در کمیسیون ها بر روی آن کار شود.
چمران با اشاره به بررسی یک لایحه دو دوفوریتی که امروز در صحن شورا می آید، اظهار داشت: این لایحه درباره تخفیف عوارض برای کسانی که عوارضشان را یکجا پرداخت می کنند است و عده ای منتظر این تخفیف بودند تا عوارضشان را بپردازند این میزان اعلامی در پرداخت عوارض تأثیر مثبتی خواهد داشت.
رئیس شورای شهر تهران با اعلان اینکه بر طبق قانون تخفیفی برای عوارض ساخت را دنبال می نماییم، ادامه داد که مردم باید نحوه تخفیف ها را بصورت مفصل بدانند.
وی درباره این که نگرانی هایی درباره معطل ماندن برخی انتصابات شهرداری وجود دارد، اظهار داشت: جلساتی در این زمینه تشکیل شده است و امیدوار هستم تصمیمات خوبی گرفته شود.


منبع:

1400/06/23
10:34:28
5.0 / 5
236
تگهای خبر: ساخت , شهرداری , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
خرید زندگی