خرید زندگی
با وزش باد خزری؛

اردبیل خنك می شود

اردبیل خنك می شود

به گزارش خرید زندگی با وزش باد خزری از شمال استان اردبیل، از شدت گرمای تابستانی در این استان کم می شود.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر و با بیان اداره کل هواشناسی استان اردبیل، در واپسین روزهای تیرماه شهرهای جنوبی استان اردبیل بیشتر تحت تاثیر گرمای شدید تابستانی قرار گرفت بگونه ای که در شهرستان های خلخال و کوثر دمای هوا در گرم ترین ساعات به ۴۰ درجه رسید.
با شکسته شدن شدت گرمای تابستانی در استان اردبیل از عصر جمعه و با وزش بادهای خزری از شمال استان بخصوص شهرهای پارس آباد و بیله سوار به تدریج از گرمای تابستانی کاسته شده و مناطق مرکزی و جنوبی استان هم طی روزهای شنبه و یکشنبه با هوای خنک لحظات دل چسبی برای هموطنان رقم خواهد خورد.
به دنبال گرم شدن هوا در ایام گذشته که در بعضی از ساعات تا ۴۲ درجه هم رسید، اهالی استان و مسافران و گردشگران نگران تشدید این گرمای بی سابقه در تیرماه بودند که بر مبنای اعلام هواشناسی و با وزش بادهای خزری شرایط خنکی در استان حاکم خواهد بود که این وضعیت جوی تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.
بر اساس اعلام هواشناسی استان اردبیل از روز یکشنبه بارش های پراکنده در نوار شرقی استان رخ خواهد داد و اهالی منتظر خنک شدن هوا در آغازین روزهای مرداد ۱۴۰۰ خواهند بود.
خشکسالی و گرمای بی سابقه در استان سردسیر اردبیل سال جاری شرایط متفاوتی را رقم زده به صورتی که اهالی، مسافران و گردشگران از این اوضاع آب و هوایی به شدت نگران کنند.

1400/05/01
11:48:16
5.0 / 5
198
تگهای خبر: مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
خرید زندگی