خرید زندگی
استاندار تهران عنوان كرد

مجوزهای صادره قبلی برای تردد بین استانی باطل است

مجوزهای صادره قبلی برای تردد بین استانی باطل است

به گزارش خرید زندگی استاندار تهران اشاره کرد: تهران در وضعیت قرمز بستری های کرونائی قرار دارد و هیچ مجوز تردد بین استانی صادر نمی گردد و مجوزهای قبلی نیز باطل است.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران، اظهار داشت: متاسفانه جزو هفت استانی هستیم که در وضعیت بستری قرمز قرار داریم و همزمان بیماران سرپایی، بستری، تخت های ویژه و فوتی ها درحال افزایش هستند که در پیک های قبلی چنین شرایطی را نداشتیم و این مسئله مدیریت را برای حوزه سلامت دشوار می کند.
وی ادامه داد: دستورالعمل تعطیلی استان تهران و البرز توسط ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ گردیده و رییس جمهور با این پیشنهاد موافقت کردند که 14 بند دارد و برمبنای آن تمامی دستگاه های دولتی، اصناف، بانک ها و بخش خصوصی تعطیل هستند. موضوع نظارت بر اعمال این محدودیت ها مهمست تا تنفس حداقلی در تهران ایجاد شود.
بندپی با تاکید بر این که تحقق این مهم همکاری مردم را می طلبد، افزود: نیروی انتظامی در خط مقدم اجرا و اعمال این مصوبه قرار دارد.
وی اشاره کرد: تنها خودرو های امدادی مجاز به تردد بین استانی هستند و تمامی مجوزهای صادر شده از قبل نیز باطل است و به فرمانداران ابلاغ گردیده که هیچ نوع مجوز تردد بین استانی صادر نشود. مجوزهای صادره از امروز تا بامداد دوشنبه هفته آتی باطل است.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباب عید قربان نیز با تاکید بر این که شرایط و پروتکلهای بهداشتی مد نظر قرار گرفته است، اضافه کرد: 82 مرکز واکسیناسیون مشغول فعالیت هستند و 770 نفر افراد 60 سال به بالا هستند و تعدادی هم از قبل مانده اند که در این شرایط مراکز واکسیناسیون باید به 140 مرکز افزایش پیدا کند. پس قرار شد تمام دستگاهها همچون آموزش و پرورش و... همکاری لازم را برای ایجاد مراکز واکسیناسیون داشته باشند.
منبع:

1400/04/28
19:46:41
5.0 / 5
591
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , دولت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خرید زندگی