خرید زندگی
شهردار منطقه۹ عنوان كرد؛

شناسایی 100 ساختمان ناایمن در غرب تهران

شناسایی 100 ساختمان ناایمن در غرب تهران

خرید زندگی: کمیته شناسایی و تعیین تکلیف ساختمان های ناایمن منطقه9 با حضور شهردار و مدیران شهری با هدف تعیین تکلیف اماکن ناایمن اجرا شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، سید محمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ با تایید بر مبحث ایمنی شهری اظهار داشت: با توجه به بند ۱۴ماده ۵۵ قانون شهرداری ها در امتداد تامین ایمنی و حفظ حقوق شهروندان، مدیریت شهری شناسایی و برخورد قاطع با ساختمان های ناایمن را در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به گستردگی بافت فرسوده منطقه۹ عنوان کرد: بیش از ۱۰۰ مورد ساختمان ناایمن شناسایی و اخطار قانونی برای این ساختمان ها همچون املاک ریزشی و ناایمن صادر و به مالکین ابلاغ گردیده است.

شهردار منطقه۹ در ادامه اظهار داشت: ۵گود پر خطر و ناایمن نیز شناسایی و اخطار لازم برای رفع خطر به مالکین ابلاغ گردیده، همین طور گودهای مذکور در مرحله ایمن سازی و رفع خطر زیر نظر مهندس ناظر قرار دارد.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، او در آخر اشاره کرد: با وجود بافت ناپایدار و فرسوده گسترده در محدوده منطقه۹ مباحث ایمن سازی ساختمانها و فضای شهری جزو اولویت های مدیریت شهری است که با جدیت دنبال می شود.
منبع:

1401/04/02
10:50:31
5.0 / 5
193
تگهای خبر: ساخت , شهرداری , شهروند , مال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
خرید زندگی