خرید زندگی

خدمات متروی تهران برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران

خدمات متروی تهران برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران

خرید زندگی: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از خدمات ویژه این ناوگان به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آگاهی داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، مهدی شایسته اصل در این زمینه اظهار داشت: پیش بینی می شود نمایشگاه کتاب امسال پس از ۲ سال وقفه (به علت همه گیری ویروس کرونا) با استقبال چشم گیری از طرف شهروندان روبرو شود. در همین راستا و بمنظور خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان و مسافران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ماه، سرویس دهی در خط یک و سه متروی تهران افزایش می یابد.

وی با اشاره به این که دو ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و ایستگاه شهید بهشتی در خطوط یک و سه نزدیک ترین ایستگاه ها به محل برگزاری نمایشگاه هستند، اضافه کرد: باتوجه به ترافیک سطح شهر بطور قطع استفاده از مترو بهترین، سریع ترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله برای رسیدن به نمایشگاه بین المللی کتاب است و شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه نیز برای تسهیل تردد مسافران با استفاده حداکثری از نیروی انسانی و تجهیزات تلاش می کند تا بهترین خدمات رسانی صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران اشاره کرد: برای جلوگیری از ازدحام مسافر اعزام قطارهای فوق العاده بصورت مستقل از ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و ایستگاه شهید بهشتی برای افزایش رفاه حال شهروندان در نظر گرفته شده است.

وی با اعلان اینکه این خدمات در روزهای آخر هفته که بازدید از نمایشگاه بیشتر می شود افزایش می یابد، اشاره کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده در ایام پنجشنبه و جمعه با افزایش تعداد حرکت قطارها در خط یک متروی تهران، فاصله حرکت ۵ دقیقه تا اختتام ساعت کار نمایشگاه اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همین طور از اقدامات فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران آگاهی داد و اظهار داشت: میزهای مشاوره کتاب با حضور اشخاص وارد به حوزه کتاب در ایستگاه های شهید بهشتی و مصلی امام خمینی (ره) راه اندازی تا مردم را در انتخاب کتابی که با سلیقه یا نیازهایشان هماهنگ باشد راهنمایی کنند.

بر اساس اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، شایسته در ادامه اشاره کرد: نصب تبلیغات نمایشگاهی ویژه کتاب در ایستگاه های منتهی به نمایشگاه و ایستگاه های تقاطعی برای ۴۰۱ پله مترو همراه با معرفی کتاب های متنوع، نصب سازه های آهنی بزرگ جلد کتاب به قطر سه متر در خروجی ایستگاه های متروی مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی با موضوعات عمومی، نصب طرح بخوان منتخب یک پاراگراف از ۳۰ نویسنده برتر در قطارهای مترو و همین طور برگزاری طرح اهدا کتاب ویژه کودکان و نوجوانان، برگزاری جشن امضا کتاب در واگن های مترو با حضور نویسندگان مطرح کشور و برگزاری مسابقه کتاب خوانی و مسابقه عکاسی در مترو همچون اقدامات فرهنگی است که به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر زیرزمینی انجام می شود.
منبع:

1401/02/20
23:27:53
5.0 / 5
134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
خرید زندگی