خرید زندگی
در طرح ملی امداد و نجات نوروزی انجام شد؛

انجام ۱۵۷۰ ماموریت

انجام ۱۵۷۰ ماموریت

در امتداد اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال احمر، تا کنون به 13هزار و 821 نفر امداد رسانی شده است.به گزارش خرید زندگی به نقل از مهر، سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ امدادرسانی خود به مسافران نوروزی را آغاز نموده است. در این طرح که با عنوان طرح ملی امداد و نجات نوروز ۱۴۰۱ شناخته شده، تا روز گذشته (۵ فروردین ۱۴۰۱)، ۱۵۷۰ مورد ماموریت انجام شده که نسبت به زمان مشابه سال قبل رشد ۷۵ درصدی را نشان میدهد.
این در حالی است که ۸۴۶ مورد از این عملیات ها مربوط به حوادث ترافیکی بوده که نسبت به سال قبل رشد ۴۲ درصدی داشته است. همین طور ۷۳ مورد از ماموریت ها مربوط به عملیات امداد و نجات در کوهستان بوده که نسبت به سال قبل رشد ۱ درصدی داشته و ماموریت جوی و ساحلی به ترتیب هر کدام ۱۴۱ و ۱۹ مورد گزارش شده که نسبت به سال قبل رشد ۱۱۱ درصدی را نشان میدهد.
بر اساس گزارش پخش شده، امدادگران هلال احمر به ۱۵ هزار و ۱۷۸ نفر امدادرسانی داشتند که از این تعداد ۹۸۰ نفر به مناطق امن و ۷۳۱ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند. همین طور ۳۷۸۷ نفر خدمات سرپایی دریافت نمودند و برای ۲۷۲۶ نفر اسکان اضطراری بوجود آمد.
همچنین ۱۵۲ مورد عملیات نجات فنی توسط امدادگران انجام شد و ۱۹۲ مصدوم از سوانح ترافیکی توسط تیم های امداد و نجات رهاسازی شدند. بیشترین ماموریت سازمان امداد و نجات در استانهای خوزستان با ۱۴۲ مورد، اصفهان ۱۲۷ مورد و مازندران ۱۱۲ مورد بوده است.

1401/01/06
14:24:13
5.0 / 5
242
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
خرید زندگی