خرید زندگی
با حضور مدیران شهرداری تهران در منطقه ۱۰ صورت گرفت؛

بهره برداری از مجموعه تحویل پسماند خشک در تهران

بهره برداری از مجموعه تحویل پسماند خشک در تهران

به گزارش خرید زندگی بزرگترین مجموعه تحویل پسماند خشک در تهران در جهت افزایش مشارکت شهروندی و طرح تفکیک در مبدا، حفظ محیط زیست و بهبود شرایط اقتصادی شهروندان بهره برداری شد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، آیین بهره برداری بزرگترین مجموعه تحویل پسماند خشک با حضور «مهدی بابایی» عضو شورای اسلامی شهر تهران، «محمدمهدی عزیزی» مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، «رضا شرفی» شهردار منطقه ۱۰، «شادی مالکی» سرپرست معاونت هماهنگی و ارزیابی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، تعدادی از دبیران شورایاری، خانواده معظم شهدا و شهروندان به میزبانی شهرداری منطقه ۱۰ در مجموعه ورزشی محمدرضا حیدریان برگزار شد.
بامداد امروز مجموعه ی دریافت پسماند خشک با متراژ تقریبی ۳۰۰ مترمربع در جهت افزایش مشارکت شهروندی و طرح تفکیک در مبدا، حفظ محیط زیست و بهبود شرایط اقتصادی شهروندان در خیابان کمیل نبش کوچه گروسی جنب مجموعه ورزشی شهید حیدریان فعال و به بهره برداری رسید.

این مجموعه با فعالیت مرکز گلماند آپارتمانی و گلماند باغی وارائه ی انواع گل و گیاه آپارتمانی و نهال های باغبانی، مرکز پسماندمارکت، هایپرپسماند و پسماند میوه و عرضه ی انواع میوه و اقلام بهداشتی، خوراکی و محصولات سوپرمارکتی و مرکز پسماند بیمه و عرضه ی انواع بیمه نامه های (خودرو، آتشسوزی، مسئولیت مدنی، حوادث، شخص ثالث و...) شروع به کار کرد.

«مهدی بابایی» عضو شورای اسلامی شهر تهران رویکرد فرهنگی و اجتماعی مبحث پسماند و عرضه ایده های جدید در چارچوب خدمت به شهروندان و جلب حداکثری مشارکت شهروندان را امری ضروری تلقی نمود و اضافه کرد: تفکیک پسماند از مبدا بسیار پرارزش است و میتوان با استفاده از پتانسیل دانشی و مشارکت شهروندان در این عرصه همچون کشورهای پیشرفته موفق شد.
در ادامه «محمدمهدی عزیزی» مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ضمن قدردانی از اقدامات مدیریت شهری منطقه ۱۰ اظهار داشت: این خدمات ابزارهای موفقی است که می تواند بعنوان مشوق عمل نماید و مشارکت شهروندان و مسئولیت حداکثری ایشان را در بر داشته باشد.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، در این مراسم بیمه نامه به شهروند فعال همراه هم عرضه شد.

منبع:

1400/12/22
20:13:48
5.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خرید زندگی