خرید زندگی

مساحت پایانه میدان ونک دو برابر می شود

مساحت پایانه میدان ونک دو برابر می شود

به گزارش خرید زندگی شهردار منطقه ۳ تهران از توسعه مساحت پایانه میدان ونک و افزایش سوله های بحران در این منطقه شهری توضیح داد.


به گزارش خرید زندگی به نقل از ایسنا، حمید جوانی در مورد ساماندهی میدان ونک اظهار داشت: در حاشیه غربی میدان ونک درحال افزایش تعداد سکوهای پایانه موجود هستیم و این پایانه بزرگ می تواند پاسخگوی همه نیازهای میدان ونک در این حوزه باشد. در واقع مساحت پایانه موجود افزوده شده و دو برابر می شود. اگر این کار صورت گیرد علاوه بر استفاده از آن بعنوان پایانه حتی می توانیم فضاهای اضافه را برای عرضه سایر خدمات به شهروندان در نظر بگیریم.
شهردار منطقه ۳ اضافه کرد: درحال عقد دو قرارداد در جهت ساماندهی پایانه میدان ونک هستیم که اگر اجرایی شود بخش عمده ای ازمشکلات میدان ونک و ترافیک حاصل از ایستگاه های تاکسی و بی نظمی در این عرصه در بخش شرقی میدان، حل می شود.
جوانی اضافه کرد: هم اکنون تاکسی های خطوط مختلف از آغاز تقاطع گاندی تا محدوده میدان ونک در بزرگراه حقانی را درگیر ترافیک می کنند که با استقرار و جانمایی آنها در پایانه ضلع غربی میتوان از این حجم ترافیک کاهش داد.
وی بیان نمود: از راه سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی مسئله کمبود تاکسی و اتوبوس در خطوط منطقه ۳ را پیگیری می نماییم تا شاهد افزایش کیفی و کمی خدمات اتوبوسرانی و تاکسیرانی در منطقه باشیم.
وی افزود: سه پایگاه مدیریت بحران در منطقه ۳ وجود دارد که این سوله ها از ظرفیت های منطقه به شمار می روند، اما تجمع و تمرکز این پایگاه ها بیشتر در قسمت غربی منطقه صورت گرفته و بخش شرقی منطقه با محرومیت در مورد برخورداری از پایگاه های بحران مواجه می باشد.
شهردار منطقه ۳ اظهار داشت: در این منطقه به علت کمبود زمین این پایگاه ها در طول سالیان گذشته افزایش پیدا نکرده است. البته سازمان مدیریت بحران آمادگی برنامه ریزی های لازم برای افزایش این سوله ها و تأمین اعتبار آنرا دارد اما این کار مستلزم تأمین فضا و زمین برای اجرا است. سوله های موجود آمادگی لازم برای پذیرش شهروندان در مواقع بحران را دارد ولی باید به فکر افزایش این سوله ها باشیم.
به گزارش پایگاه خبری شهر، به قول جوانی یکی از این سوله ها در خیابان سرو واقع در بوستان طالقانی بعنوان مرکز واکسیناسیون در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفته است.1400/08/21
22:09:02
5.0 / 5
325
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
خرید زندگی